هورن استوانه ای التراسونیک

در سیستم های التراسونیک هرن به قسمتی از سیستم گفته می شود که در تماس با قطعه قرار دارد. در یک سیستم التراسونیک هرن آخرین قسمت تشکیل دهنده است که در این نقطه میزان دامنه ارتعاش به سطح مورد نظر خواهد رسید.

هورن های به کاربرده شده درسیستم های التراسونیک دارای اشکال و فرم هندسی متفاوت هستند که با توجه به نوع سیستم جوش طراحی و ساخته می شوند هم چنین لازم به ذکر است که این هرن ها می توانند از جنس های متفاوتی هم چون تیتانیوم ، آلمینیوم یا برخی از فولاد ها ساخته شوند.

هرن های موجود ساخته شده دارای استاندارد ابعادی هستند اما قابلیت تولید و ساخت هورن (هرن) های سفارشی بنا به نیاز و سفارش مشتریان و صنعتگران نیز وجود دارد.

از این نوع هرن (هورن) ها می توان برای دوخت الیاف و بسته های نان و ون استفاده نمود.

یکی دیگر از کاربردهای این نوع از هورن ها استفاده در جوش لوله های پیلیمری و جوش فلز به فلز می باشد .

از دیگر کاربری های این نوع از هورن ها استفاده در صنعت پارچه و الیاف و به منظور ایجاد الگو و طرح بر روی پارچه است .
تصویر زیر یک نمونه از ترانسدیوسر مورد استفاده برای دوخت الیاف و پارچه می باشد که در آن از هورن استوانه ای استفاده گردیده است. اگر شما برای کاربری خود نیاز به ابعاد خاص و مشخصی دارید می بایست با بخش پشتیبانی شرکت تماس گرفته و ابعاد مورد نظر خود را در اختیار کارشناس طراح قرار دهید تا با توجه به نیاز شما سیستم ترانسدیوسر موردنظر برای شما طراحی و تولید گردد.

ترانسدیوسر التراسونیک(آلتراسونیک) برای جوش الیاف و نان وون و طرح روی پارچه

شما می توانید برای اطلاع از انواع هورن های موجود به قسمت فروش محصولات و یا برای سفارش هورن مورد نظر خود با ابعادی متفاوت از استاندارد شرکت به بخش پشتیبانی فروش در قسمت سفارشات اختصاصی مراجعه نمایید.